Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

Centrum zabawy

STUDIO KIDS = najszczęśliwsza zabawa!

 

Witamy w najbardziej energicznym i największym w okolicy Centrum Rodzinnej Zabawy – STUDIO KIDS :)

Ciekawi co Was czeka? Zapraszamy na WIRTUALNY SPACER ;)

A w ramach biletu korzystacie z MEGA atrakcji:

Dodatkowe płatne: kręgle FAMILY BOWLING, malowanie twarzy, strefa gier interaktywnych: MOTOR niebieski ścigacz, Speed Gokart, czerwona wyścigówka F1, crazy AIRHOCKEY, armatki SPACE GUN, Crazy fotobudka, Mali Strażacy, gorące napoje i smako-maszyny.

 

Dlaczego PRZYGODA w STUDIO KIDS?

  1. STUDIO KIDS to największe Centrum Rodzinnej Zabawy i Urodzin w całej okolicy! Ponad 1150 m2 strefy zabawy!
  2. To przyjazne miejsce aktywnej i najszczęśliwszej zabawy dla całej Rodziny! Bawimy się w każdą pogodę i to przez cały rok!
  3. Najlepsze atrakcje zgromadzone w jednym miejscu dla dzieci w wieku od 1 do 13 lat! Gwarantujemy sporą dawkę aktywności, zdrowo spożytkowaną energię, świetną zabawę, wiele atrakcji i powodów do uśmiechu, masę zabaw, skoków, zjazdów i innych wspaniałości… oraz możliwość nawiązania nowych znajomości! Dzięki temu dzieci zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią!
    STUDIO KIDS jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Pamiętamy również o Rodzicach :) Mamy dla Was wiele atrakcji, z których możecie skorzystać razem z dzieciakami lub odprężyć się przy aromatycznej kawie, poczytać kolorową prasę, popracować na laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu albo szaleć razem z Dzieciakami :)
  4. Coś dla Rodziców, czyli przepyszna kawa/czekolada/herbata. Wygodne sofy dla chwili relaksu. Najnowsza prasa. Przewijak dla najmłodszych. Możliwość podgrzania posiłków.
  5. Coś pysznego, czyli maszyny z przekąskami, w których zakupicie napoje oraz drobne przekąski.
  6. Coś innego, czyli klimatyzacja oraz monitoring – aby zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa.
  7. Oraz: Duży bezpłatny parking. Darmowe WiFi. Duża szatnia. Bezpłatne szafki na kluczyk. Profesjonalna i doświadczona obsługa.
  8. Otwarte codziennie przez cały rok!

STUDIO KIDS – świat, w którym każdy może być sobą! Tak głośno i radośnie jak tylko potrafi! :)

Przed wizytą w STUDIO KIDS warto zapoznać się z regulamin oraz przewodnikiem. Wszystko po to, aby zagwarantować Wam bezpieczną, komfortową i niesamowitą zabawę!

 

Do zobaczenia!

slider_mega-fun_1920