Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

Urodziny dla dzieci

URODZINY to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! To wyjątkowy dzień podczas którego każde dziecko pragnie przeżyć coś niesamowitego, fantastycznego i wyjątkowego! I to właśnie STUDIO KIDS gwarantuje super imprezę, niezapomniane wrażenia i najważniejsze spełnione marzenia! Wymarzone przyjęcie urodzinowe pełne wspaniałych atrakcji – to coś o czym marzy każde dziecko! U nas spełnisz te marzenia!! :)

Zadzwoń do STUDIO KIDS, a pomożemy zorganizować Ci najszczęśliwsze, niezapomniane i najbardziej niesamowite Urodzinowe SHOW ;) Zarezerwuj już dziś termin na najszczęśliwsze URODZINY dla swojego Dziecka! tel. 531 892 180 Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, mailowo lub osobiście.

WAŻNE INFORMACJE:

 • Do czasu potwierdzenia i wpłacenia zadatku (49 zł) Strefa Urodzinowa posiada jedynie wstępną rezerwację terminu. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku i spisanie umowy. Zadatek, który został wpłacony, nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania przyjęcia. Płatności dokonać można gotówką lub kartą płatniczą.
 • Jeśli na imprezę przybędzie mniej dzieci niż wynika to ze zgłoszenia (zgłoszenie przyjmujemy do 1 dnia przed przyjęciem) – to płatność następuje za liczbę gości, która została zgłoszona. Płatność gotówką lub kartą płatniczą.
 • Przed zamówieniem urodzin w STUDIO KIDS koniecznie zapoznaj się z regulaminem URODZIN oraz regulaminem STUDIO KIDS. To rodzice i opiekunowie odpowiadają za uczestników przyjęcia.
 • Organizatorzy przychodzą z pysznościami najszybciej 15 min przed planowaną godziną rozpoczęcia przyjęcia urodzinowego. Gości urodzinowych zapraszamy na planowaną godzinę przyjęcia.
 • Po zakończonym przyjęciu urodzinowym Goście urodzinowi oraz Organizatorzy zobowiązani są opuścić salę najpóźniej do 10 min od jego zakończenia.
 • Zakaz wnoszenia szklanych naczyń na salę.
 • Liczba dorosłych nie powinna przekraczać liczby dzieci na urodzinach (w przypadku przekroczenia następuje płatność za osoby dorosłe tak jak za dzieci).
 • Podczas jednego przyjęcia urodzinowego maksymalnie świętować może 2 solenizantów.
 • Wszyscy uczestnicy przyjęcia urodzinowego (solenizant, goście, dorośli) muszą mieć ubrane skarpetki.
 • I najważniejsze: STUDIO KIDS to świetna zabawa i zdrowo spożytkowana energia uczestników imprezy:)

PROMOCJE URODZINOWE:

 • Każdy solenizant po swoim przyjęciu urodzinowym zorganizowanym w STUDIO KIDS otrzymuje PREZENT: wejściówkę VIP, czyli 60 min GRATIS! do wykorzystania w STUDIO KIDS!
 • Solenizant i Jego goście otrzymują Certyfikat dla Super Imprezowicza, których określona ilość gwarantuje prezenty do wyboru (więcej: Regulamin urodzin http://studio-kids.pl/regulamin-urodzin/)
 • Organizując po raz kolejny urodziny w STUDIO KIDS – bańki mydlane GRATIS!

W RAMACH URODZIN dostępne dla dzieci:

 • baseny z tysiącami kulek, zjeżdżalnie: proste, podwójne, falowane, zakręcone, boisko sportowe (wielofunkcyjne), konstrukcja zabawowa z różnorodnymi przeszkodami, tunelami i mostkami, piłkarzyki, pałacyk księżniczki, domek dla lalek, strefa malucha, zabawki interaktywne, trampolina XXL, klocki piankowe, kinect, muzyczne studio, scena, wieża wspinaczkowa, jeździki, domek z tunelem, kącik małego artysty, panel interaktywny, mega tron imprezowicza, gąsienica, kuchnia, warsztat samochody, loża urodzinowa z tronem solenizanta, gadżety superimprezowicza, certyfikaty superimprezowicza, uroczyste celebrowanie urodzin, kula dyskotekowa z kolorowymi światłami i ogromna przestrzeń do zabawy! :)

 

Najszczęśliwsze URODZINY w STUDIO KIDS_2017 -> „Nowa ulotka urodzinowa STUDIO KIDS” plik pdf do pobrania