Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

O Drimsach

STUDIO KIDS przedstawia….

DRIMSY – najbardziej odjazdowe kulki na świecie!” :)

… to najprawdziwsi przyjaciele dzieci i dorosłych, których spotkać możecie jedynie w STUDIO KIDS! Drimsy z łatwością dają się pokochać!!!

A jeśli chcecie mieć na pamiątkę np. brelok, magnes, przypinkę czy koszulkę z Drimsem to sprawdźcie co przygotowaliśmy specjalnie dla Was w naszym sklepiku!

Oto nasi Drimsowi Bohaterowie:

<strong>Mr DRIMS</strong>

Najlepszy Przyjaciel i największy FAN extra zabawy! Jest również mistrzem gry w kręgle. A więc może wspólny turniej? ;)

Mr DRIMS

<strong>JIMMI</strong>

Odlotowy, wesoły i zawsze chętny do zabawy! Po prostu cool! Imprezki Urodzinowe w STUDIO KIDS to jego zasługa :) A ty kiedy masz Urodziny? ;)

JIMMI

<strong>JORDAN</strong>

Silny, zabawny, mega uśmiechnięty i sympatyczny! Uwielbia SPORT, a najczęściej trenuje w NINJA PARK. To może wspólna lekcja WF-u? :)

JORDAN

<strong>JULIETTA</strong>

Pomysłowa, miła i bardzo inteligentna! Kreatywne zajęcia to jej specjalność! A Ty co dzisiaj stworzysz? Slime, kreacje 3D czy pyszne muffinki? :)

JULIETTA

<strong>JENNY</strong>

Urocza, przebojowa i bardzo roztańczona :) Rozkręci każdą imprezkę! Halloween, Karnawał, Mikołajki! A Ty którą imprezkę lubisz najbardziej? :)

JENNY

<strong>JUSTIN</strong>

Rewelacyjny rockman! Przebojowy, szalony i po prostu odjazdowy! STUDIO muzyczne należy do niego! A Ty co lubisz: grać czy śpiewać? ;)

JUSTIN

<strong>JUNIOR</strong>

Mały uroczy psotnik! Lubi dobrą zabawę, bańki mydlane i zjazdy na pontonach! A Ty, którą atrakcję lubisz najbardziej? ;)

JUNIOR

 

Wykonanie: JJ