Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

Kreatywne zajęcia dla dzieci w opolskim

dzieci warsztaty

SMART KIDS – nauka poprzez zabawę

Oferujemy kreatywne zajęcia dla dzieci w woj. opolskim, które przypadną do gustu wszystkim dzieciom ciekawym świata, które uwielbiają chłonąć naukę poprzez zabawę. Posiadamy mnóstwo pomysłów, które przynoszą zarówno multum frajdy, jak i uczą pożytecznych zagadnień, które przydadzą się w rozwijaniu zmysłów i poszerzaniu wiedzy. Dzięki integracji z innymi dziećmi w przyjemniej atmosferze nauka przychodzi znacznie prościej, a możliwość wcielenia się w projektanta mody, naukowca lub konstruktora pozwoli dostrzec swoje zainteresowania i pasje. Lecz kto wie, może poznać przyszły zawód małego odkrywcy? Na zajęcia dla dzieci w opolskim zapraszamy wszystkich podopiecznych w wieku od 1 do 13 lat!

Zajęcia dla dzieci w opolskim to wsparcie dla ich zdrowego rozwoju

Nasza oferta zajęć dla dzieci została stworzona z myślą o edukacyjnym podejściu do najmłodszych. Wielu specjalistów stale podkreśla, jak ważna jest stymulacja młodych umysłów na wielu płaszczyznach. Dlatego nasze warsztaty stawiają nie tylko na kreatywność i pasję, ale także na rozwój fizyczny, motoryczny, emocjonalny i społeczny. Na zajęciach dla dzieci w opolskim uczymy dzieci pracować w grupie, rozwijać empatię i umiejętności rozwiązywania sporów oraz problemów. Dzięki temu nasi podopieczni zdobywają cenną wiedzę i umiejętności, które zapewnią im łatwiejsze życie w przyszłości – nie tylko pod względem edukacyjnym, ale także osobistym. Prawdziwa nauka przychodzi najłatwiej poprzez zabawę i interakcję z rówieśnikami – a nasze zajęcia dla dzieci w opolskim są idealnym połączeniem tych dwóch aspektów. Każdy maluch jest wyjątkowy i zasługuje na możliwość odkrycia swojego potencjału w bezpiecznym i przyjemnym miejscu.

Edukacyjne zajęcia dla dzieci w województwie opolskim

Nauka poprzez zabawę! Wiele ciekawych tematów warsztatów, podczas których dzieci rozwijają swoją kreatywność, poczucie estetyki i zmysł artystyczny. Biorą udział we wciągających eksperymentach oraz uczą się tworzyć ciekawe rzeczy z bezpiecznych i atestowanych materiałów. A to wszystko poprzez odjazdową zabawę!

  • SZALONY NAUKOWIEC: Super Slime, Piasek kinetyczny, Piankolina, Fabryka Mydełek
  • FASHION DESIGNERS: Fabryka Koszulek, Fabryka Worków, Fabryka Kubków, Fabryka Poduszek
  • CENTRUM WYOBRAŹNI: Kreacje 3D, Koralikowe Cuda, Maskotki DIY, Bombki, Pisanki, Fabryka Toreb
  • PRACOWNIA NIESAMOWITOŚCI: Łapacze snów, Koralikowe Bransoletki, String Art, Las w Słoiku
  • MEGA KONSTRUKTORZY: Karmniki dla ptaków, Samoloty, Pojazdy, Latawce
  • I WIELE INNYCH czeka na naszych małych Artystów i Naukowców :)

Zajęcia Kreatywne SMART KIDS dostępne są na zapisy dla Klientów Indywidualnych, przyjęcia urodzinowe czy wizyty grup zorganizowanych. Co tydzień publikujemy nowe plany warsztatów na https://www.facebook.com/STUDIOKIDSNysa/. Obowiązują zapisy!

Więcej informacji dostępne w STUDIO KIDS lub tel. 531 892 180. Zadzwoń i dowiedz się więcej :)

kolaż ze zdjęciami atrakcji dla dzieci

 

Wykonanie: JJ