Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

O nas

STUDIO KIDS to swobodna, bezpieczna i aktywna zabawa dla całej Rodzinki

O nas

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy to mały czerwony DRIMS zapragnął stworzyć miejsce niesamowitej, fantastycznej i odjazdowej zabawy dla wszystkich dzieci! Miejsce, gdzie spełnią się dziecięce marzenia! Gdzie odbywać się będą rewelacyjne imprezki oraz wymarzone przyjęcia urodzinowe! Tak powstało pierwsze STUDIO KIDS. To było aż 8 lat temu! Od tamtej pory dużo się zmieniło… :D

 

Oto najważniejsze zmiany: 120 m2 strefy zabawy zamieniliśmy na ponad 1150 m2! Liczbę kulek basenowych zwiększyliśmy z 9,5 tys. do 43 tys.! Z 12-tu atrakcji zrobiliśmy 35 stref z mega odjechanymi atrakcjami! Dodaliśmy NINJA Park, ogromne BUDOWISKO, Family BOWLING, Trampoliny JUMP Area, MUSIC Studio, Plac Zabaw Juniora, TUBING Super Ślizg, ścianki wspinaczkowe FUN Climbing, Strefę FIT z Jordanem, PRACOWNIĘ Niesamowitości, Kino 9DVR, Strefę GIER interaktywnych: Crazy Air Hockey, Speed Gokart, Czerwoną Wyścigówkę Formula 1, Niebieski Ścigacz, KINECT Adventure Game, PS The best games, Armatki Space GUN, 5 zjeżdżalni: Ślizg Julietty, Drimsa i Jimmiego, Crazy FOTO, STREFA Sport&Active, Ścigacze Funny Cars, Klocki Magnetic FUN, Kolorową Strzelnicę Tajni AGENCI i wiele innych niesamowitych atrakcji dla dzieci w wieku od 1 do 13 lat!

Gwarantujemy sporą dawkę aktywności, zdrowo spożytkowaną energię, świetną zabawę, wiele atrakcji i powodów do uśmiechu, masę zabaw, skoków, zjazdów i innych wspaniałości… oraz możliwość nawiązania nowych znajomości! Dzięki temu dzieci zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią!

STUDIO KIDS jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Pamiętamy również o Rodzicach :) Mamy dla Was wiele atrakcji, z których możecie skorzystać razem z dzieciakami lub odprężyć się przy aromatycznej kawie, poczytać kolorową prasę, popracować na laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu albo szaleć razem z Dzieciakami :)

Do zobaczenia!

Co oferujemy

Sal zabaw jest wiele, ale STUDIO KIDS to miejsce magiczne i bajeczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia! W STUDIO KIDS wszystko jest możliwe! Można stać się Gwiazdą, Sportowcem, Kierowcą Formuły 1, Strażakiem czy nawet Księżniczką :) Wraz z rodzicami pokonać NINJA Park, bawić się w podchody w Zagadkowym Labiryncie Drimsów, zbudować największe budowle świata, pojeździć na kucyku czy zjechać z Super Ślizgu! STUDIO KIDS pozwala spędzić nie tylko aktywnie czas, ale również świętować urodziny czy zaprosić grupę przedszkolną na fantastyczną zabawę! Poskakać na trampolinach, a nawet zagrać w kręgle :) Zmierzyć się w strzelaniu z łuku, stoczyć pojedynek w tenisa stołowego, pościgać się na symulatorach, stworzyć swojego SuperGlutka SLIME’a, spotkać postaci bajkowe, pomalować buźkę czy spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych FUN Climb! Na dzieci ich rodziców czeka ponad 50 atrakcji w różnych strefach.

Jest to najbardziej energiczne i największe w okolicy miejsce rodzinnej zabawy! STUDIO KIDS to nowoczesne Rodzinne Centrum Rozrywki, które daje dzieciom możliwość przeżycia niezapomnianej przygody! Beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok!

Wizyta w STUDIO KIDS to swobodna, beztroska i bezpieczna zabawa dla całej Rodziny!

Info PRAKTYCZNE

Dla RODZICÓW:

 • OTWARTE 7 dni w tygodniu przez cały rok
 • bezpłatny duży PARKING (na auta osobowe i autobusy) oraz STOJAK na rowery dla aktywnych
 • free WiFi, aby zawsze być w stałym kontakcie ;)
 • KARTA DUŻEJ RODZINY, MyBENEFIT, liczne PROMOCJE i RABATY
 • dogodny DOJAZD drogami krajowymi (nr 46, nr 41), wojewódzkimi (nr 411) oraz komunikacją miejską
 • możliwość wniesienia własnego JEDZONKA, NAPOI lub zakupu w MASZYNACH z przekąskami
 • możliwość robienia własnych FOTEK na terenie obiektu, aby mieć super pamiątkę
 • UDOGODNIENIA dla Rodziców najmłodszych dzieci: przewijak, podgrzewanie posiłków
 • RODZICE nie płacą za wejście na teren centrum rozrywki i mogą bawić się z dziećmi :)
 • PŁATNOŚĆ gotówką lub kartą płatniczą -> płatność pod koniec wizyty, czyli płacisz za faktycznie ‚wybawione’ minuty
 • BEZ REZERWACJI i bez obowiązku pełnych godzin: wchodzisz kiedy tylko masz na to ochotę
 • duża, przestronna SZATNIA oraz bezpłatne SZAFKI na kluczyk ze zwrotną kaucją
 • EKSPRES z przepyszną kawą, herbatą i czekoladą
 • KLIMATYZACJA i OGRZEWANIE na każdą porę roku oraz MONITORING dla celów Waszego bezpieczeństwa
 • STREFA CHILLOUTU z wygodnymi SOFAMI oraz przystanek KSIĄŻKA: oddaj swoją LUB wymień LUB poczytaj na miejscu
 • stacja ŁADOWANIA TELEFONU, aby nigdy nie zabrakło mocy ;)

Dla DZIECI:

  •  extra ZABAWA, wymarzone URODZINKI oraz IMPREZKI tematyczne
  • atrakcje również dla dzieci NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  • nowocześnie urządzone, interaktywne i skierowane na ROZWÓJ DZIECKA
  • wspólna ZABAWA rodzica z dzieckiem (z każdej atrakcji można wspólnie skorzystać)
  • PAMIĄTKI (magnesy, przypinki, breloczki, koszulki, wiatraczki, balony i wiele innych)
  • i jeszcze duuuuużo by wymieniać :)

WIRTUALNY SPACER

Poznaj STUDIO KIDS:

NAJLEPSZE URODZINY

Spełnij marzenie Dziecka o wymarzonych Urodzinach! Moc różnorodnych atrakcji i najszczęśliwszych wspomnień! Wyjątkowe, fantastyczne i najlepsze URODZINY dla dzieci!

NAJLEPSZE URODZINY

NAJSZCZĘŚLIWSZA ZABAWA

Swobodna, aktywna i bezpieczna ZABAWA w każdą pogodę przez cały rok! Najbardziej energiczne i największe w okolicy miejsce rodzinnej zabawy!

NAJSZCZĘŚLIWSZA ZABAWA

Aktywne WYCIECZKI

Jak wycieczka marzeń to tylko STUDIO KIDS! Uczymy poprzez zabawę i mamy z tego wiele radości! A może postaci bajkowe, kreatywne warsztaty, malowanie buziek, odwiedziny Mikołaja? TAAAK!

Aktywne WYCIECZKI

Więcej powodów do radości:

Gwarancja najszczęśliwszych URODZIN!

Mnóstwo pomysłów na super zabawę!

Najszczęśliwsze wspomnienia w dzieciństwie!

Nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne!

Misja

Miliony szczęśliwych dzieci i rodziców chwalących się posiadaniem najszczęśliwszych wspomnień z dzieciństwa dzięki STUDIO KIDS.

Wizja

Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!

Cel

Każdego dnia angażujemy się w 110 %, aby dostarczać wszystkim dzieciom i rodzicom w STUDIO KIDS najszczęśliwszych emocji płynących z zabawy i przeżywanych urodzin.