Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

O nas

Nic nie daje więcej radości dziecku niż fantastyczna zabawa bez granic :)

O nas

STUDIO KIDS to największe w woj. opolskim i najbogatsze w całej okolicy Centrum Rodzinnej Rozrywki o powierzchni 700 m2. Tutaj na całe rodziny czeka dwutorowy bowling oraz dwukondygnacyjny plac zabaw 140m2, baseny z tysiącami kulek, zjeżdżalnie: proste, podwójne, falowane, zakręcone, wielofunkcyjne boisko sportowe, konstrukcja zabawowa z różnorodnymi przeszkodami, tunelami i mostkami, piłkarzyki, pałacyk księżniczki, domek dla lalek, strefa malucha: panel interaktywny, zabawki ścienne, basen z kulkami, domek z tunelem, zabawki interaktywne, trampolina XXL, klocki piankowe, kinect, muzyczne studio, wieża wspinaczkowa, jeździki, kącik małego artysty, armatki pneumatyczne, fotobudka, cymbergaje, symulator Formuły 1 i gokarta, mega tron imprezowicza, gąsienica, kuchnia, warsztat samochody, loże urodzinowe z tronem solenizanta, kula dyskotekowa z kolorowymi światłami, bajeczna scena z kolorowymi Drimsami i ogromna przestrzeń do zabawy! :)
Rodzice natomiast mogą rozsiąść się w wygodnych sofach, gdzie przy przepysznej kawie, czekoladzie lub herbacie będą obserwować bawiące się dzieci oraz dowoli korzystać z darmowego Wi-Fi.
Na wszystkich spragnionych czekają automaty snackowe z przepysznymi przekąskami i napojami.
Ogromny bezpłatny parking, duża szatnia i atrakcyjne ceny.
W trosce o bezpieczną i komfortową zabawę wszystkich dzieci w STUDIO KIDS znajduje się klimatyzacja, monitoring, a całe wyposażenie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ.
Gwarantujemy sporą dawkę aktywności, zdrowo spożytkowaną energię, świetną zabawę oraz masę atrakcji, zabaw, skoków, zjazdów i innych ewolucji…:)

Co oferujemy

Dzieci potrafią bawić się wszędzie! Naszym marzeniem było, aby mogły bawić się w idealnych warunkach!! Dlatego powstało STUDIO KIDS – świat, w którym każdy może być sobą. Tak szybko i tak głośno, jak tylko potrafi! :)

W STUDIO KIDS każde dziecko  znajdzie dla siebie! Wiele interaktywnych, nowoczesnych i ciekawych atrakcji oraz miło spędzi czas wśród rówieśników. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać zmysł równowagi, orientacji, uczyć się komunikacji i współpracy z innymi, a przede wszystkim bezpiecznie się bawić. Wszystkie atrakcje wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają wszystkie wymagane atesty oraz certyfikaty.

STUDIO KIDS to…

… fantastyczne, niesamowite i wymarzone URODZINY!

… odlotowe dwutorowe KRĘGLE dla całych rodzin!

… ponad 119  pomysłów na wspaniałą ZABAWĘ!

… bogata w atrakcje Strefa Malucha, Juniora, Nastolatka i Rodzica!

… Music Studio dla małych artystów, gdzie rodzą się prawdziwe dziecięce gwiazdy!

… najszczęśliwsze WSPOMNIENIA z dzieciństwa!

Tylko w STUDIO KIDS

URODZINY

Dla Twojego dziecka niezapomniane i zapierające dech ATRAKCJE na Urodziny! By czuło się wyjątkowo!

URODZINY

ZABAWA

W STUDIO KIDS każdy znajdzie coś dla siebie! Kręgle, armatki, piłkarzyki, zjeżdżalnie, formuły 1, baseny z kulkami, cymbergaj, pałacyk księżniczki i wiele innych niesamowitych atrakcji!

ZABAWA

KRĘGLE

KRĘGLE dla całych to rodzin! Hit nowego STUDIO KIDS!

KRĘGLE

Bo STUDIO KIDS to

Gwarancja najszczęśliwszych URODZIN!

Mnóstwo pomysłów na super zabawę!

Najszczęśliwsze wspomnienia w dzieciństwie!

Bestsellery gwarantujące MEGA Fun!

Misja

Miliony szczęśliwych dzieci i rodziców chwalących się posiadaniem najszczęśliwszych wspomnień z dzieciństwa dzięki STUDIO KIDS.

Wizja

Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!

Cel

Każdego dnia angażujemy się w 110 %, aby dostarczać wszystkim dzieciom i rodzicom w STUDIO KIDS najszczęśliwszych emocji płynących z zabawy i przeżywanych urodzin.