Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

O nas

STUDIO KIDS to swobodna, bezpieczna i aktywna zabawa dla całej Rodzinki

O nas

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy to mały czerwony DRIMS zapragnął stworzyć miejsce niesamowitej, fantastycznej i odjazdowej zabawy dla wszystkich dzieci! Miejsce, gdzie spełnią się dziecięce marzenia! Gdzie odbywać się będą rewelacyjne imprezki oraz wymarzone przyjęcia urodzinowe! Tak powstało pierwsze STUDIO KIDS. To było aż 8 lat temu! Od tamtej pory dużo się zmieniło… :D

Oto najważniejsze zmiany: 120 m2 strefy zabawy zamieniliśmy na ponad 1150 m2! Liczbę kulek basenowych zwiększyliśmy z 9,5 tys. do 43 tys.! Z 12-tu atrakcji zrobiliśmy 35 stref z mega odjechanymi atrakcjami! Dodaliśmy NINJA Park, ogromne BUDOWISKO, Family BOWLING, Trampoliny JUMP Area, MUSIC Studio, Plac Zabaw Juniora, TUBING Super Ślizg, ścianki wspinaczkowe FUN Climbing, Strefę FIT z Jordanem, PRACOWNIĘ Niesamowitości, Kino 9DVR, Strefę GIER interaktywnych: Crazy Air Hockey, Speed Gokart, Czerwoną Wyścigówkę Formula 1, Niebieski Ścigacz, KINECT Adventure Game, PS The best games, Armatki Space GUN, 5 zjeżdżalni: Ślizg Julietty, Drimsa i Jimmiego, Crazy FOTO, STREFA Sport&Active, Ścigacze Funny Cars, Klocki Magnetic FUN, Kolorową Strzelnicę Tajni AGENCI i wiele innych niesamowitych atrakcji dla dzieci w wieku od 1 do 13 lat!

Dzięki połączeniu różnorodnych atrakcji dzieci zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, ćwiczą swoją równowagę i koordynację, rozwijają kreatywność i wyobraźnię, uczą się precyzji i orientacji przestrzennej, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią! 

Gwarantujemy sporą dawkę aktywności, zdrowo spożytkowaną energię, świetną zabawę, wiele rozwijających atrakcji i powodów do uśmiechu oraz możliwość nawiązania nowych znajomości! 

STUDIO KIDS jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Pamiętamy również o Rodzicach :) Mamy dla Was wiele atrakcji, z których możecie skorzystać razem z dzieciakami lub odprężyć się przy aromatycznej kawie, poczytać kolorową prasę, popracować na laptopie korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu albo szaleć razem z Dzieciakami :)

Do zobaczenia!

Co oferujemy

Sal zabaw jest wiele, ale STUDIO KIDS to miejsce magiczne i bajeczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia! W STUDIO KIDS wszystko jest możliwe! Można stać się Gwiazdą, Sportowcem, Kierowcą Formuły 1, Strażakiem czy nawet Księżniczką :) Wraz z rodzicami pokonać NINJA Park, bawić się w podchody w Zagadkowym Labiryncie Drimsów, zbudować największe budowle świata, pojeździć na kucyku czy zjechać z Super Ślizgu! STUDIO KIDS pozwala spędzić nie tylko aktywnie czas, ale również świętować urodziny czy zaprosić grupę przedszkolną na fantastyczną zabawę! Poskakać na trampolinach, a nawet zagrać w kręgle :) Zmierzyć się w strzelaniu z łuku, stoczyć pojedynek w tenisa stołowego, pościgać się na symulatorach, stworzyć swojego SuperGlutka SLIME’a, spotkać postaci bajkowe, pomalować buźkę czy spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych FUN Climb! Na dzieci i rodziców czeka ponad 50 atrakcji w różnych strefach.

Jest to najbardziej energiczne i największe w okolicy miejsce rodzinnej zabawy! STUDIO KIDS to nowoczesne Rodzinne Centrum Rozrywki, które daje dzieciom możliwość przeżycia niezapomnianej przygody! Które rozwija kreatywność i wyobraźnię, ćwiczy równowagę i koordynację, uczy precyzji i orientacji przestrzennej! Które dostarcza sporej dawki aktywności i zdrowo spożytkowanej energii! Beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok!

Wizyta w STUDIO KIDS to swobodna, beztroska i bezpieczna zabawa dla całej Rodziny!

Info PRAKTYCZNE

Dla RODZICÓW:

 • OTWARTE 7 dni w tygodniu przez cały rok
 • bezpłatny duży PARKING (na auta osobowe i autobusy) oraz STOJAK na rowery dla aktywnych
 • free WiFi, aby zawsze być w stałym kontakcie ;)
 • KARTA DUŻEJ RODZINY, MyBENEFIT, liczne PROMOCJE i RABATY
 • dogodny DOJAZD drogami krajowymi (nr 46, nr 41), wojewódzkimi (nr 411) oraz komunikacją miejską
 • możliwość wniesienia własnego JEDZONKA, NAPOI lub zakupu w MASZYNACH z przekąskami
 • możliwość robienia własnych FOTEK na terenie obiektu, aby mieć super pamiątkę
 • UDOGODNIENIA dla Rodziców najmłodszych dzieci: przewijak, podgrzewanie posiłków
 • RODZICE nie płacą za wejście na teren centrum rozrywki i mogą bawić się z dziećmi :)
 • PŁATNOŚĆ gotówką lub kartą płatniczą -> płatność pod koniec wizyty, czyli płacisz za faktycznie ‚wybawione’ minuty
 • BEZ REZERWACJI i bez obowiązku pełnych godzin: wchodzisz kiedy tylko masz na to ochotę
 • duża, przestronna SZATNIA oraz bezpłatne SZAFKI na kluczyk ze zwrotną kaucją
 • EKSPRES z przepyszną kawą, herbatą i czekoladą
 • KLIMATYZACJA i OGRZEWANIE na każdą porę roku oraz MONITORING dla celów Waszego bezpieczeństwa
 • STREFA CHILLOUTU z wygodnymi SOFAMI oraz przystanek KSIĄŻKA: oddaj swoją LUB wymień LUB poczytaj na miejscu
 • stacja ŁADOWANIA TELEFONU, aby nigdy nie zabrakło mocy ;)

Dla DZIECI:

  •  extra ZABAWA, wymarzone URODZINKI oraz IMPREZKI tematyczne
  • atrakcje również dla dzieci NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  • nowocześnie urządzone, interaktywne i skierowane na ROZWÓJ DZIECKA
  • wspólna ZABAWA rodzica z dzieckiem (z każdej atrakcji można wspólnie skorzystać)
  • PAMIĄTKI (magnesy, przypinki, breloczki, koszulki, wiatraczki, balony i wiele innych)
  • i jeszcze duuuuużo by wymieniać :)

WIRTUALNY SPACER

Poznaj STUDIO KIDS:

Spełnij marzenie Dziecka o wymarzonych Urodzinach! Moc różnorodnych atrakcji i najszczęśliwszych wspomnień! Wyjątkowe, fantastyczne i najlepsze URODZINY dla dzieci!

Swobodna, aktywna i bezpieczna ZABAWA w każdą pogodę przez cały rok! Najbardziej energiczne i największe w okolicy miejsce rodzinnej zabawy!

Aktywne WYCIECZKI

Jak wycieczka marzeń to tylko STUDIO KIDS! Uczymy poprzez zabawę i mamy z tego wiele radości! A może postaci bajkowe, kreatywne warsztaty, malowanie buziek, odwiedziny Mikołaja? TAAAK!

Aktywne WYCIECZKI

Więcej powodów do radości:

Gwarancja najszczęśliwszych URODZIN!

Mnóstwo pomysłów na super zabawę!

Najszczęśliwsze wspomnienia w dzieciństwie!

Nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne!

Misja

Miliony szczęśliwych dzieci i rodziców chwalących się posiadaniem najszczęśliwszych wspomnień z dzieciństwa dzięki STUDIO KIDS.

Wizja

Dzieciństwo wpływa na całe życie, dlatego dzięki STUDIO KIDS budujemy szczęśliwsze – lepsze (dorosłe) życie, poprzez stworzenie najszczęśliwszych wspomnień w dzieciństwie!

Cel

Każdego dnia angażujemy się w 110 %, aby dostarczać wszystkim dzieciom i rodzicom w STUDIO KIDS najszczęśliwszych emocji płynących z zabawy i przeżywanych urodzin.