Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

Przewodnik po STUDIO KIDS

Warto wiedzieć – przed wizytą w STUDIO KIDS:

  • W STUDIO KIDS dzieci pozostają przez cały czas pod opieką Rodziców lub Opiekunów. STUDIO KIDS to rodzinne centrum rozrywki, w którym każde dziecko czy nastolatek znajdzie coś dla siebie! A Rodzice mogą szaleć razem ze swoimi dziećmi!
  • Jemy i pijemy jedynie w miejscu do tego przeznaczonym tj. przy stolikach. Na placu zabaw nie można jeść ani pić, ponieważ podczas zabawy można łatwo się zakrztusić. Do STUDIO KIDS można wnosić swoje jedzenie i picie.
  • Przed wejściem na plac zabaw wszystkie maluchy muszą zdjąć łańcuszki, kolczyki, zegarki, paski ze sprzączkami, ubrania z długimi sznurkami, itp. Podczas zabawy nie są one potrzebne, a mogą stwarzać zagrożenie.
  • W STUDIO KIDS świetnie bawią wszystkie dzieci! Dlatego bardzo gorąco zapraszamy do nas dzieci do 1 roku życia, dzieci od 1 do 13 lat oraz dzieci niepełnosprawne.

Aby bawić się na całego i w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji:

  • Ubierz dziecko w lekki i przewiewny strój, najlepiej długie spodnie i bluzkę lub bluzę z długim rękawem.Będzie mogło wtedy bez przeszkód szaleć po wszystkich atrakcjach. Pamiętajcie również o skarpetkach dla siebie i swojego dziecka, nawet jeśli jest ciepło i na spacer idziecie w samych sandałkach (w STUDIO KIDS bawimy się bez butów, ale zawsze w skarpetkach).
  • Ważne jest również, aby ubranka dla maluchów nie miały guzików i twardych ozdób, które mogą być niewygodne, a nawet niebezpieczne podczas szalonej zabawy na zjeżdżalni lub trampolinie.
  • Pokaż dziecku najbezpieczniejszą pozycję do zjeżdżania ze ślizgawki – z rękoma skrzyżowanymi na piersi (tzw. pozycja „na mumię” :) Porozmawiaj również z dzieckiem o innych zasadach bezpieczeństwa na placu: nie można wspinać się po ślizgawkach „pod prąd”, skakać w 2 lub więcej osób na jednej trampolinie, popychać innych dzieci, wspinać się po siatkach itp.
  • Jeśli masz taką możliwość, zostaw wózek dziecięcy w samochodzie na naszym parkingu lub w mini parkingu na wózki dziecięce znajdującym się zaraz za głównym wejściem do STUDIO KIDS. W STUDIO KIDS dzieci powyżej 1 roku życia zawsze świetnie się bawią! Do STUDIO KIDS nie wjeżdżamy z wózkami
  • Wszystkie swoje rzeczy (obuwie i okrycie wierzchnie) zostaw w szatni w wyznaczonym do tego miejscu. W STUDIO KIDS dostępne są również szafki zamykane na kluczyk – o taki kluczyk poproś obsługę.
  • Przy wejściu do strefy zabawy przy ladzie zgłoś imię swojego dziecka w celu jego wpisania i wręczenie zegarka mierzącego czas.

Udanej, fantastycznej i odjazdowej zabawy :)