Zapraszamy: Pon - Sob 11:00 - 19:00, Niedziela i święta 12:00 - 19:00

+48 531 892 180

nysa(at)studio-kids.pl

WAKACJE 2021 :)

WAKACJE 2021 :)

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! A to oczywiście oznacza aktywne warsztaty w STUDIO KIDS :) Do wyboru różne warianty i terminy! Sprawdźcie szczegóły i podarujcie dzieciom mnóstwo frajdy w te wakacje! ;)

Read more »
Wideo Spotkanie z Mikołajem :)

Wideo Spotkanie z Mikołajem :)

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami! W tym roku będą one nieco inne, ponieważ Mikołaj spotka się z dziećmi za pomocą wideo rozmowy :) Będzie to połączenie prosto z Bieguna Północnego! Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziecie na tym wydarzeniu lub na naszym facebooku :) Zapraszamy do zapisów!

Read more »
Halloween Monster PARTY

Halloween Monster PARTY

Już 30 października 2020 w godz. 17.00 – 19.00 odbędzie się strasznie fajna imprezka halloweenowa! :) Na małe Straszydłka czekać będzie mnóstwo gier, zabaw i niespodzianek! Do 15.10 br. promo na bilety – 35 zł, później cena 39 zł. Zapisy trwają :) Zapraszamy serdecznie!

Read more »
Wakacyjne PÓŁKOLONIE 2020 – zapisy :)

Wakacyjne PÓŁKOLONIE 2020 – zapisy :)

Startujemy z zapisami na wakacyjne PÓŁKOLONIE :) Przygotowaliśmy różnorodne opcje. W każdej znalazły się fantastyczne elementy gwarantujące odjazdowe i bezpieczne wakacje :) Więcej szczegółów znajdziecie tutaj ->

Read more »
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA w STUDIO KIDS w oparciu o wytyczne GIS

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA w STUDIO KIDS w oparciu o wytyczne GIS

Dbamy o Wasze zdrowie oraz bezpieczną i beztroską zabawę! Bezpieczeństwo i zdrowie to nasz priorytet. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i naszych pracowników pracujemy zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wdrożyliśmy dodatkowe regularne czynności dezynfekujące. Gwarantujemy Wam super zabawę i najlepsze atrakcje w bezpiecznym, zdezynfekowanym otoczeniu. FUNtastycznej ZABAWY! PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W STUDIO KIDS Umieściliśmy w widocznym miejscu przed wejściem oraz na terenie STUDIO KIDS infografiki/plakaty adresowane do rodziców dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust podczas kichania i kaszlu, częste mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego – 2 m pomiędzy osobami dorosłymi) oraz w toaletach instrukcję prawidłowego mycia rąk. Zamontowaliśmy ogólnodostępny dozownik z […]

Read more »
DISCO PARTY – 21 luty 2020

DISCO PARTY – 21 luty 2020

DISCO PARTY- ruszyły zapisy na najbardziej roztańczoną imprezkę tego roku! :D Już 21 lutego 2020 o godz. 17-19! Bilety: 29 zł (promocja do 31.01), później cena regularna czyli 35 zł! Obowiązują zapisy! Bawicie się z nami? ;)

Read more »
Mikołajki 2019 – zapisy :)

Mikołajki 2019 – zapisy :)

Wystartowały zapisy na Mikołajki 2019 :) Już możecie wybierać terminy i zapisywać swoje ukochane dzieciaki :D Więcej szczegółów na facebooku. Zapisy telefonicznie pod nr. 531 892 180. To będą piękne Mikołajki :)  

Read more »

Halloween PARTY :)

Ruszyły zapisy na „Harry Potter HALLOWEEN PARTY” :D już 31 października 2019 w godz. 17.oo-19.oo odbędzie się piekielnie fajna imprezka! Obowiązują zapisy! Do 15.10 promocja: bilety za 29 zł, później cena regularna 35 zł! Gorąco zapraszamy :) Więcej szczegółów na Facebooku :)

Read more »

PÓŁKOLONIE Wakacyjne w STUDIO KIDS :)

Zapisy na PÓŁKOLONIE Wakacyjne czas start!⛱😎 W te wakacje odbędzie się 5 turnusów półkolonii. Każdy pełen atrakcji, wyzwań, przygód i niesamowitych niespodzianek :) Kliknij ‚Read more’ i dowiedź się wszystkich szczegółów :)  

Read more »

Wykonanie: JJ